Proszę czekać...

×

Pamiętaj! Przeglądanie strony będzie zawsze za friko!

Zapewniamy odpowiedni poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa naszych użytkowników, dlatego część serwisu jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. REJESTRACJA

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź czy nie wylądował w folderze SPAM. Niektóre filtry anty-spamowe automatycznie uznają niektóre wiadomośći jako spam. Czasami link aktywacyjny nie dochodzi odrazu, poczekaj 10-15 minut. Jeśli po tym czasie nadal nie otrzymałeś linka aktywacyjnego, prosimy użyć formularza by wyslać link ponownie lub skontaktować się z naszym wsparciem technicznym.

Jeśli chcecie usunąć swoje bezpłatne konto wraz z profilem, prosimy o napisanie do wsparcia technicznego. Od otrzymania zgłoszenia wasze konto zostanie usunięte w ciągu 2 dni roboczych.

Najpierw prosimy o sprawdzenie czy mają państwo aktualne oprogramowanie ze wszystkimi wgranymi aktualizacjam. Jeśli będziecie mieć pewność, że problem dotyczy strony, a nie waszego sprzętu, prosimy napisać do działu wsparcia technicznego z dopiskiem waszego nicku.

Zmiana profilu jest możliwa klikając na „Edytuj profil" w menu użytkownika po prawej stronie.

Jeśli nie możecie wstawić zdjęcia profilowego lub erotycznego, najprawdopodobnie przyczyną problemu jest wielkość pliku. Jeśli jednak wielkość zdjęcia nie przekracza wagi i dalej nie udaje się wstawić zdjęcia - prosimy o kontakt.

Sprawdź czy używasz małych czy wielkich liter oraz czy podajesz poprawne hasło podane przy rejestracji. Upewnij się także, że masz włączoną obsługę ciasteczek w swojej przeglądarce oraz posiadasz wszystkie aktualizacje do swojego oprogramowanie.

Zarejestruj się i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu!

Rejestruję się!

Pamiętaj! Przeglądanie strony będzie zawsze za friko!