Proszę czekać...

×

Pamiętaj! Przeglądanie strony będzie zawsze za friko!

Zapewniamy odpowiedni poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa naszych użytkowników, dlatego część serwisu jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. REJESTRACJA

O nas

Nasz serwis przeznaczony jest jedynie dla osób dorosłych. Oprócz podstawowych funkcjonalności typu ogłoszenia erotyczne, anonse erotyczne, prywatne wiadomości, chaty erotyczne możesz liczyć na: atrakcyjne znajomości, spełnienie seksualnych fantazji, sex zdjęcia, sex spotkania, sex randki. W serwisie znajdziesz również prywatne ogłoszenia Pań oraz Panów, możesz dodawać też zdjęcia bez żadnych ograniczeń.

Pomożemy Ci znaleźć osobę, jakiej szukasz. Z nami znajdziesz idealnego sex partnera na jedną noc lub na całe życie! Teraz wszyscy poszukujący miłości, seksu bez zobowiązań, kochanków – jednego lub wielu, mogą przebierać w propozycjach, nie wychodząc z domu!

Nie czekaj dłużej na seks spotkanie, dołącz już dzisiaj do MyEro.pl, gwarantujemy dużą ilość zarejestrowanych użytkowników nastawionych na realizacje erotycznych seks fantazji.

Użytkownicy

Każda osoba dokonująca rejestracji w serwisie staje się jego Użytkownikiem i oświadcza, iż zapoznała się z Regulaminem Serwisu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Dane oraz hasła

E-mail oraz hasło jest chronione i dostępne wyłącznie dla Administratora. Wszystkie pozostałe dane, podczas uzupełniania swojego profilu widoczne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Media

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, informacji bądź zamieszczanych przez Użytkownika zdjęć, filmów, rysunków itp. na stronie internetowej.

Pomoc

W przypadku naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego (zakładka kontakt)

Zarejestruj się i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu!

Rejestruję się!

Pamiętaj! Przeglądanie strony będzie zawsze za friko!